На головну сторінку
На головну сторінку
Про БестЗвіт Програми Оновлення Реєстраційний ключ Як придбати Консультації Дилери СОІД Бухгалтерський клуб

Про компанію

ТОВ "БЕСТ ЗВІТ" є національним виробником програмного забезпечення і працює на ринку України з 1998 року. "БЕСТ ЗВІТ" - повнофункціональна софтверна компанія, створена з метою виробництва, реалізації та технічної підтримки програмного забезпечення власної розробки, яке призначене для автоматизації формування, подачі/прийняття, збору та обробки звітності в електронному вигляді, а також для автоматизації розрахунку заробітної плати для малих та середніх підприємств.

Набуття чинності законами України "Про електронний цифровий підпис" і "Про електронні документи та електронний документообіг" надало можливість подавати звітність електронною поштою. Для забезпечення такої можливості в програмний комплекс "БЕСТ ЗВІТ ПЛЮС" вбудовано підсистему шифрування та пересилки звітності.

ТОВ "БЕСТ ЗВІТ" має ліцензії на провадження господарської діяльності у сфері технічного та криптографічного захисту інформації. Програмне забезпечення "Бест Звіт Плюс" входить до програмного комплексу "БЕСТ", який має позитивний експертний висновок державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації. Передача електронної звітності проводиться із застосуванням засобів електронної пошти з накладанням електронного цифрового підпису на базі асиметричного алгоритму, затвердженого державними стандартами (ГОСТ 34.311-95 та ДСТУ 4145-2002), а також шифруванням повідомлення (алгоритм шифрування ДСТУ ГОСТ 28147:2009).

Для розповсюдження програмних продуктів та обслуговування клієнтів компанією створено широку дилерську мережу по Україні, яка налічує 400 регіональних партнерів (вісім з них мають статус дистриб'ютора). З метою підвищення якості обслуговування користувачів регулярно проводяться навчання та сертифікація представників дилерів. Нині налічується 200 сертифікованих спеціалістів в усіх регіонах України. До того ж для підтримки платників-податків - користувачів ПЗ "БЕСТ-ЗВІТ", сформовано розгалужену мережу інформаційно-консультаційних пунктів при районних та обласних державних податкових інспекціях (близько 250 в усіх регіонах України).

На даний момент для підготовки та подання податкової звітності більш ніж 100 000 платників податків України використовують програмний комплекс "БЕСТ-ЗВІТ".

Серед користувачів ПЗ "БЕСТ ЗВІТ КОРПОРАЦІЯ": Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (28 філій), Департамент морського та річкового транспорту (понад 82 філії), Державне підприємство "УКРМОРПОРТ" (19 філій), "Київміськбуд" (6 філій) та інші;

Послугами "БЕСТ ЗВІТ ПЛЮС" користуються: компанія "КИЇВСТАР", "МЕТРО Кеш енд Кері", "КОКА-КОЛА УКРАЇНА", "ШНЕЙДЕР ЕЛЕКТРИК УКРАЇНА", фірма "САМ", "ПАН-УКРЕЙН" та багато ін.

З 1998 р. програмний комплекс "БЕСТ-ЗВІТ" промислово експлуатується в установах Державної податкової адміністрації України.

З 1999 р. Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку приймала звітність емітентів виключно в електронному вигляді із застосуванням системи "БЕСТ-ЗВІТ".

У 2003-2004 рр. ПЗ "БЕСТ-ЗВІТ" впроваджено у Державному комітеті статистики України, Міністерстві економіки та з питань європейської інтеграції України, Державній судовій адміністрації України, Міністерстві охорони здоров'я України, Міністерстві праці та соціальної політики України, Державному комітеті міграції та національної політики, Міністерстві промислової політики України та Міністерстві аграрної політики України.

Досвідчені бухгалтери-консультанти завжди дадуть Вам вичерпну відповідь на поставлене запитання та нададуть професійну допомогу.

Використовуючи наш програмний продукт, Ви не тільки вдосконалюєте електронний документообіг, а й отримуєте відмінного ділового партнера.

Адже основний принцип нашої роботи - максимум можливостей за розумну ціну.


Designed & Developed by
Alesya Pershina
lexika@intelserv.kiev.ua